Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Wybory do rad dyscyplin

 

  • Wybory do Rady Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport odbędą się 12 lipca 2019 roku (piątek) o godz. 10.00 w Auli (II piętro) Wydziału Transportu, ul. Krasińskiego 8, 40-019 Katowice.

  • Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Mechanicznego Technologicznego informuje, że zebranie wyborcze uprawnionych do głosowania nauczycieli akademickich w dyscyplinie Inżynieria Materiałowa odbędzie się w dniu 10.07.2019 r. (środa) o godz. 12:00 w Auli B (Centrum Edukacyjno-Kongresowe) 44-100 Gliwice, ul. Konarskiego 18B;

  • Wybory do rady dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika odbędą się 10 lipca 2019 roku (środa) o godz. 8.30 w Auli A na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, ul. Akademicka 16, Gliwice.

  • Wybory do rady dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja odbędą się 10 lipca 2019 roku (środa) o godz. 12.00 w Auli B na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, ul. Akademicka 16, Gliwice.

  • Wybory do rady dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej odbędą się o godz. 9.15 w środę, 10 lipca, w auli 200 Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej.

    Wybory do rady dyscypliny na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej odbędą się we wtorek, 9 lipca, o godzinie 12.00 w sali 402.

  • Wybory do rady dyscypliny Inżynierii Biomedycznej odbędą się 9 lipca o godzinie 9.00 w Auli A w budynku E w Zabrzu przy ul. De Gaulle'a 72.

  • Wybory do rad dyscyplin Inżynieria Chemiczna oraz Nauki Chemiczne odbędą się 5 lipca w Sali 1/C Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej przy ul. Ks. Marcina Strzody 9. Wybory do rady Inżynierii Chemicznej rozpoczną się o godz. 12.00, a do Nauk Chemicznych o godz. 14.00.

  • Wybory do rady dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości odbędą się 3 lipca o godz. 9.00 w Auli C3 budynku C Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu