Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander. Od momentu uruchomienia Santander Universidades w Polsce minęło 6 lat. W ciągu tego czasu nawiązaliśmy współpracę największymi ośrodkami akademickimi w kraju. Strategicznym elementem funkcjonowania jest współpraca z uczelniami wyższymi, w tym wspieranie szkolnictwa wyższego poprzez umiędzynarodowienie, zatrudnianie absolwentów oraz promowania idei przedsiębiorczości jak również stypendia dla studentów i kadry akademickiej. Przynależność do Santander Universidades jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

Santander Universidades w Polsce
Wspólny cel, który zrzeszył już kilkadziesiąt uczelni!

Od momentu uruchomienia Santander Universidades w Polsce minęło 6 lat. W ciągu tego czasu nawiązaliśmy współpracę z ponad 60 uczelniami wyższymi z największych ośrodków akademickich w kraju. Przynależność do Santander Universidades jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

Priorytety strategiczne
  • Innowacyjność i przedsiębiorczość: wspieranie kultury przedsiębiorczości i innowacyjności,
  • Umiędzynarodowienie: stypendia zagraniczne, programy wymiany i projekty realizowane we współpracy między uniwersytetami z różnych krajów,
  • Staże i praktyki dla studentów,
  • Cyfryzacja uniwersytetów: wspieranie cyfryzacji i modernizacji uniwersytetów, stosowania nowoczesnych technologii w procesie nauczania, kampusów wirtualnych oraz tworzenia usług cyfrowych dla świata akademickiego.

Praktyki

Rekrutację na praktyki w Banku Zachodni WBK prowadzimy przez cały rok. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Santander już od samego początku oferujemy możliwość szybkiego rozwoju oraz staramy się zapewnić zatrudnienie po ukończeniu stażu. Mamy do zaoferowania ponad 210 miejsc na płatne praktyki dla studentów w całym kraju.
Dzięki temu, to Ty możesz wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego.
Dowiedz się więcej: https://karierabankiera.pl/  

Smartcard

Smartcard, to Elektroniczna Legitymacja Studenta lub Legitymacja Doktoranta z funkcją płatniczą, oferowana studentom i doktorantom szkół wyższych należącym do Santander Universidades zarządzanego w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

Od teraz swoją legitymacją będziesz mógł płacić na terenie Polski (w punktach obsługujących transakcje EMV, tj. akceptujących karty z chipem, bez paska magnetycznego), w tym także płacić zbliżeniowo i wypłacać w bankomatach.

W ramach oferty możesz mieć:
  • 0 zł miesięcznie za prowadzenie Konta Jakie Chcę,
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach BZ WBK oraz PKO BP,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach BZ WBK.
Wygoda
  • Płatności zbliżeniowe „PayPass” – do 50 zł bez podania numeru PIN.
  • Dokonywanie płatności kartą w sklepach, punktach usługowych oraz płatności w Internecie.

Dowiedz się więcej na:
https://www.bzwbk.pl/santanderuniversidades-pl/smartcard.html

 

Programy globalne W30 oraz W50 prowadzone przez Anderson School of Managment przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) w ramach kolejnej edycji Programu Santander dla kobiet pracujących w administracji

Termin nadsyłania aplikacji upływa 16 marca o 24:00 (UCT -8). Aplikacje złożone po tym terminie nie będą podlegały rozpatrzeniom.
Organizatorzy pokrywają koszt za czesne, hotel i wyżywienie, zaś Bank Zachodni WBK pokrywa koszty biletów lotniczych dla zakwalifikowanych osób.
Rekrutacja przeprowadzona jest przez UCLA i należy postępować zgodnie z instrukcją w załączonych materiałach.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu
Santander Universidadses