Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Moduł SOTS. Obciążenia (System Obciążeń Dydaktycznych) dla koordynatorów obciążeń dydaktycznych w poszczególnych jednostkach dostępny jest po zalogowaniu pod adresem https://sots.polsl.pl/SOD należy podać swoją nazwę użytkownika i hasło z domeny polsl.pl (podobnie jak do służbowej poczty). W nazwie użytkownika proszę nie dodawać nazwy domeny (‘POLSL\...’ lub ‘….@polsl.pl’).

Moduł „SOTS.Obciążenia – pracownicy” służący do zatwierdzenia planowanego w danym roku akademickim obciążenia dydaktycznego dostępny jest pod adresem https://sots.polsl.pl/SOD.pracownik  

Pełna instrukcja obsługi jest dostępna po zalogowaniu w menu Pomoc.

Dostęp do modułu „SOTS.Obciążenia – pracownicy” wymaga nawiązania połączenia szyfrowanego za pomocą certyfikatu pracownika Politechniki Śląskiej.

Po wejściu na stronę https://sots.polsl.pl/SOD.pracownik przeglądarka wyświetli monit z prośbą o wybranie certyfikatu, za pomocą którego zostanie nawiązane połączenie. Z reguły dostępny do wyboru jest tylko jeden aktualny certyfikat dla zalogowanego na komputerze użytkownika. Po poprawnym nawiązaniu szyfrowanego połączenia wyświetlana jest strona logowania, na której należy podać swoją nazwę użytkownika i hasło z domeny polsl.pl (podobnie jak do służbowej poczty). W nazwie użytkownika proszę nie dodawać nazwy domeny (‘POLSL\...’ lub ‘….@polsl.pl’). Informacje o tym jak uzyskać i zainstalować certyfikat można znaleźć pod adresem https://www.polsl.pl/pomoc/certyfikaty_osobiste/Strony/Witamy.aspx  
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu