Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT)

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT) to miejsce łączenia biznesu z nauką poprzez tworzenie wspólnej, kreatywnej przestrzeni zarówno dla naukowców naszej uczelni, jak również partnerów przemysłowych.

Jesteśmy miejscem spotkań, podczas których rodzą się wspólne cele, kierunki badawcze oraz niestandardowe rozwiązania i pomysły.

Nasz zespół złożony jest z kreatywnych ludzi, którzy chętnie służy pomocą i radą w zakresie transferu technologii, marketingu, sprzedaży i ochrony własności intelektualnej.

Nasze doświadczenie oraz rozległa sieć kontaktów biznesowych pozwalają na rozwój przedsiębiorstw wywodzących się z Politechniki Śląskiej, jak również komercjalizację badań Naukowców Uczelni.

Prowadzimy także dworactwo w zakresie prowadzenia działań promocyjnych i reklamowych. Wykonujemy szereg analiz rynkowych, opracowujemy karty technologii oraz wspieramy inicjatywy projektowe, zarówno z sektora badań B+R, jak i innych.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii oferuje również wynajem w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z CITT:
ul. Banacha 7,
44-100 Gliwice
T: 32-400-34-00/ 34-400-34-01
E: biznes@polsl.pl  

Więcej o CITT: www.citt@polsl.pl  
FB: CittPolsl

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu