Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Zajęcia w trybie zdalnym

 

Zajęcia w roku akademickim 2020/2021 i sprawdzanie efektów kształcenia

Zasady realizacji zajęć i weryfikacji osiągniętych efektów uczenia się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość określa Zarządzenie nr 200/2020 Senatu Politechniki Śląskiej z dnia 29 września 2020 roku.

 

O zdalnej edukacji na Politechnice Śląskiej

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2, w wyniku której do odwołania zawieszono wykłady, zajęcia i konsultacje dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia, zajęcia są prowadzone w trybie zdalnym za pomocą Platformy Zdalnej Edukacji.

Platforma Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej to system informatyczny przeznaczony do wspomagania oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, utrzymywany oraz administrowanym przez Centrum Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej.

Od 16 marca tradycyjne kształcenie zostało zastąpione prowadzeniem zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Listy przedmiotów prowadzonych w tej formule znajdują się na stronach internetowych poszczególnych wydziałów. Sprawdź, co musisz wiedzieć o zajęciach.

Posiadanie konta w Platformie Zdalnej Edukacji i korzystanie z niego jest warunkiem koniecznym do uzyskania zaliczenia zajęć!

 

Archiwum wiadomości.

 

 

Wiadomość utworzona: 2020-03-25 12:01, autor Aleksandra Weber; Ostatnia modyfikacja: 2020-05-05 8:20 Aleksandra Weber 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu