Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej włączył się działania wspomagające służbę zdrowia

Z dnia na dzień do walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa dołączają się kolejne jednostki Politechniki Śląskiej. W produkcję przyłbic zaangażował się Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

Na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej pracownicy włączają się do walki przeciw koronawirusowi. Tak jak na innych wydziałach, została uruchomiona produkcja ochronnych przyłbic. Pierwsza partia gotowych wyrobów trafiła już do Górnośląskiego Centrum Chorób Serca.

Dalej trwają pracuje dla innych ośrodków służby zdrowia. Pracownicy działają i zwiększają wydajność uruchamiając następne drukarki. Szczegóły i relacje wideo znajdują się na stronie na Facebooku Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu