Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

ANKIETY

Szanowni Państwo

    Zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniach dotyczących koncepcji działalności Klubu Pracowników Politechniki Śląskiej.
Klub Pracowników jest placówką, której celem jest organizacja przedsięwzięć kulturalnych skierowanych do pracowników (także emerytowanych) i ich rodzin. Z pomocą kwestionariusza ankiety, władze uczelni i pracownicy klubu pragną poznać Państwa preferencje kulturalne w celu dostosowania działalności klubu do Państwa potrzeb.

Ankieta, z którą się do Państwa zwracamy jest anonimowa.
Aby ją wypełnić należy autoryzować się na stronie internetowej, podając nazwę swojego użytkownika w domenie polsl.pl oraz hasło (np. Nazwa użytkownika: akowalski@polsl.pl, Hasło: hasło w polsl.pl). Wypełniona ankieta będzie wysłana ze strony internetowej anonimowo.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu
Ankiety