Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Biuro Promocji aktywnie działa na rzecz budowania wizerunku Politechniki jako uczelni innowacyjnej i prestiżowej.

Staramy się promować naukę oraz zachęcać młodych ludzi do podejmowania studiów technicznych, organizujemy m.in. Dni Otwarte, Salon Maturzystów oraz spotkania w szkołach. Realizujemy kampanie reklamowe: rekrutacyjne oraz wizerunkowe.

Prowadzimy działania zmierzające do stworzenia skutecznego oraz zintegrowanego systemu przekazywania informacji, a także szeroko pojętej promocji Uczelni. W związku z tym przedstawiamy jej ofertę edukacyjną jak i potencjał naukowy i badawczy.

Staramy się być na bieżąco i pozostawać w kontakcie, dlatego prowadzimy konta uczelni na portalach społecznościowych, zarządzamy uczelnianą stroną internetową oraz tworzymy TV Politechniki Śląskiej.

Dzięki projektowanym przez wydawnictwom okolicznościowym oraz zamawianym gadżetom informacja o Politechnice trafia do szerokiego grona odbiorców w kraju i za granicą.

Wydziałom oraz innym jednostkom uczelni oferujemy wsparcie i doradztwo w prowadzonych działaniach promocyjnych, poprzez współpracę z pełnomocnikami ds. promocji.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu