Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

DZIAŁ ZASOBÓW OSOBOWYCH

Ze względu na podjęte działania związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej informujemy, że do niezbędnego minimum zostają ograniczone bezpośrednie kontakty z pracownikami Uczelni. Podstawową formą kontaktu jest korespondencja e-mailowa oraz kontakt telefoniczny.

 

Lokalizacja Sekcji Kadr i Płac: Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Wydziału Mechanicznego Technologicznego ul. Konarskiego 18, 44-100 Gliwice, III p. 

Lokalizacja Sekcji Rekrutacji i Szkoleń: Budynek Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, p. 43.

Pracujemy w godz. od 7:00 do 15:00. Zapraszamy do kontaktu.

 

Logo PŚ  logo uczelnia badawcza

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu