Ośrodek Szkolenia Mechaników Obsługi Technicznej PART-147 Politechniki Śląskiej posiada certyfikat nr PL.147.0021.2017. W jego ramach w Katowicach realizowane są:

 

1. Komercyjne szkolenia podstawowe w odniesieniu do podkategorii B 1.1. (Samoloty z silnikami turbinowymi) B 1.2. (Samoloty z silnikami tłokowymi) oraz B 1.3. (Śmigłowce turbinowe),

2. Komercyjne egzaminy w zakresie modułów szkolenia teoretycznego B 1.1. (Samoloty z silnikami turbinowymi), B 1.2. (Samoloty z silnikami tłokowymi) oraz B 1.3. (Śmigłowce turbinowe).

 

Licencja mechanika obsługi Part-66 uzyskana w Ośrodku Szkolenia Mechaników Obsługi Technicznej Statków Powietrznych PART-147 na Politechnice Śląskiej w Katowicach jest uznawana w całej Unii Europejskiej. Uzyskanie licencji Part-66 w Naszym ośrodku stwarza możliwość zatrudnienia na stanowisku mechanika lotniczego, w charakterze technik-mechanik.

Praca mechanika lotniczego należy do bardzo odpowiedzialnych, jednak zapewnia stałość zatrudnienia, możliwości rozwoju, awansu
i godziwej gratyfikacji finansowej.

Szkolenia oraz egzaminy organizowane w naszym ośrodku są realizowane przez doświadczoną kadrę dydaktyczną posiadającą odpowiednie kwalifikacje, stopnie i tytuły naukowe połączone z wieloletnią praktyką w obsłudze sprzętu lotniczego.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Ośrodek Szkolenia Mechaników Lotniczych