Summer & Winter Schools - Szkoły Letnie i Zimowe

Letnie i Zimowe (Summer & Winter Schools) to projekty skierowane do studentów z całego świata. Studenci mają możliwość spędzenia wakacji na uczelni zagranicznej, w której organizowane są zajęcia akademickie, wycieczki mające na celu zwiedzanie miasta oraz zgłębianie miejscowej kultury i obyczajów. Dzięki temu programowi polska młodzież ma możliwość poznania standardów nauczania na szczeblu międzynarodowym przy jednoczesnym poszerzaniu swoich życiowych doświadczeń oraz znajomości języków obcych. Jest to świetny sposób na zdobycie międzynarodowych doświadczeń przez młodych, zwłaszcza (lecz nie tylko) osób, które nie mogą z różnych przyczyn realizować dłuższych pobytów stypendialnych za granicą.
Zdobyte na kursach punkty ECTS, za zgodą wydziału macierzystego, mogą zostać zaliczone w tok studiów studenta (ewentualne przypadki zawsze rozpatrywane są indywidualnie na wniosek osoby zainteresowanej).

WAŻNE:
Zgłoszenia oraz aplikacje w ramach "Summer & Winter Schools" studenci wysyłają indywidualnie.

Gorąco zachęcamy do wykorzystania oferowanych szans!

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Summer Schools - Szkoły Letnie