Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej i niepowtarzalnej atmosfery podczas konferencji. Państwa życzliwość i ciekawe wystąpienia na długo pozostaną w pamięci organizatorów. W sprawie publikacji referatów będziemy się kontaktować z autorami drogą elektroniczną.

Zapraszamy w roku 2021!

 

Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach

serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w jubileuszowej

X Konferencji Naukowo-Dydaktycznej

"Optymalizacja nauczania języków obcych - kierunki, aspekty, wyzwania"

Ustroń, 22-24.03.2019 

Zmienność formalnych ram kształcenia w placówkach dydaktycznych różnego szczebla, tempo życia, społeczne i indywidualne wyzwania oraz oczekiwania związane z dobrą edukacją narzucają często pytania o kształt i miejsce optymalnej edukacji językowej. Nasza jubileuszowa konferencja jest zatem zbudowana wokół pojęcia optymalizacji, które mieści w sobie rozmaite aspekty
i prowokuje wiele pytań. Co oznacza optymalna edukacja językowa? Jakie kryteria ją definiują i co jest jej warunkiem? Jak łączyć edukację fachową
i językową? Kto odpowiada za optymalny proces dydaktyczny? Co wpływa na sukces w dydaktyce?
Mamy nadzieję, że odpowiedzi na powyższe i inne istotne pytania będą przedmiotem Państwa wystąpień i zachęcą do owocnych dyskusji.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji zarówno naszych stałych, niezawodnych  uczestników, jak i osoby, które zamierzają przyjechać do Ustronia po raz pierwszy – nauczycieli, wykładowców, edukatorów, tłumaczy, autorów materiałów dydaktycznych.

Po konferencji planujemy wydanie publikacji.

Serdecznie zapraszamy!

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Konferencja 2019 Strona główna