OFERTA

ZDALNYCH KURSÓW JĘZYKÓW OBCYCH 

proponowanych przez

Studium Języków Obcych

Politechniki Śląskiej w Gliwicach

 

         Studium Języków Obcych jest jednostką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, która, jak niewiele innych szkół językowych, może poszczycić się  74-letnią tradycją, funkcjonuje bowiem od początku istnienia Uczelni. 

Studium dysponuje wysoko wykwalifikowanym zespołem nauczycieli akademickich, z których wszyscy legitymują się dyplomami ukończenia filologicznych studiów magisterskich o specjalności nauczycielskiej oraz wieloletnią praktyką w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Nasza kadra uczestniczy w cyklicznych szkoleniach stale podnosząc swoje kompetencje, a także doskonali warsztat pracy, poszerzając kwalifikacje z zakresu metodyki nauczania języków obcych, języka biznesu i zastosowania technik informatycznych
w edukacji. 

Lektorzy Studium prowadzą zajęcia językowe dla studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, studiów doktoranckich jak również kursy dla pracowników administracji i kadry naukowo-dydaktycznej Uczelni oraz mieszkańców Gliwic. Lektorzy są autorami podręczników akademickich do nauki języka specjalistycznego (angielskiego
i niemieckiego).

Propozycja, którą chcemy Państwa zainteresować obejmuje z jednej strony kursy języka ogólnego i specjalistycznego, a z drugiej warsztaty językowe. Przedstawione w ofercie kursy i warsztaty dotyczą wszystkich nauczanych u nas języków: angielskiego,  niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i chińskiego.   

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji i zapoznania się z pełną ofertą kursów w zakładkach (Lewe menu): Język angielski, Język niemiecki, Język rosyjski, Język hiszpański, Język francuski, Język wloski, Język chiński.

Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania w nadziei na owocną współpracę.

Gwarantujemy wysoką jakość usługi edukacyjnej!

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
O nas