Sekcja Aerobiku uczestniczy w wielu występach artystycznych zarówno przy okazji imprez sportowych na naszej uczelni (Święto Sportu, J gry, Warsztaty i Kongres Fitness, rozgrywki sportowe) jak i róznorodnych imprezach sportowo-artystycznych na terenie całej Polski (Miedzynardowe Targi Rowerowe, Konwencje Fitness, Miedzynarowode Targi Sportu i Rekreacji, podczas promocji produktów sportowych, wody mineralnej itp. w hipermarketach)

Zawodnicy pod okiem trenera przygotowują się do udziału w Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych w Aerobiku Sportowym. Organizacja warsztatów fitness i tańca, podczas których uczestnicy - zarówno zawodowo związani z tymi formami rekreacji fiz. jak i amatorzy, których wciąż przybywa mogą doskonalić swe umiejętności, bawiąc się jednocześnie.
Prowadzenie o różnorodnych, nowych trendów fitness dla odbiorców spoza uczelni o róznym stopniu intensywności z użyciem różnorodnego sprzętu (stepy, hantle, piłki).

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Działalność sekcji