Trenerem Sekcji jest : mgr Ewa Flach

Swoją przygodę ze sportem zaczęła już w szkole podst. Trenowała wtedy lekką atletykę, specjalizując się w późniejszym czasie w biegach krótkich na 100 i 200 m. Uprawiała także jeździectwo w ZTK Zbrosławice i SK Moszna, konie zawsze były i są jej wielką pasją a dziś posiada tytuł instruktora w tej dziedzinie...

Ewa Flach ukończyła krakowską AWF broniąc pracę magisterską z psychologii sportu pod kierunkiem znanego dziś dr Jana Blecharz - pomagającego wznieść się na szczyty kariery sportowej wielu sportowcom a w szczególności Adama Małysza. Podczas trwania studiów Ewy w kraju burzliwie rozwijał się aerobik i fitness, który i ją zainteresował i w tym kierunku zdobyła uprawnienia instruktorskie.
W ciągu następnych lat uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness oraz tańca podnosząc swe kwalifikacje.
Obecnie sama zajmuje się organizacją takich imprez, zarówno o mniejszym charakterze jak i ogólnokrajowym, nagłaśnianym w wielu mediach jak np. Międzynarodowy Kongres "Fitness & Art.", nad którym patronat honorowy sprawował Rektor Politechniki Śląskiej czy Turniej w ramach Pucharu Polski w Siatkówce Plażowej. Ewa Flach posiada tytuł sędziego aerobiku sportowego Federacji FISAF i przygotowuje zawodników - studentów naszej uczelni do udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski.
Od czasu organizacji Kongresu Fitness w 2000r. współpracuje z Reebok Polska, będąc jednym z 13 wyselekcjonowanych i wyszkolonych Trenerów Reebok University Poland.
Cyklicznie organizuje Warsztaty Fitness i Tańca zapraszając do prowadzenia zajęć warsztatowych najlepszych instruktorów i szkoleniowców fitness i tańca, jak również innych form aktywności fizycznej w tym: Tai-chi, capoeira (brazylijska sztuka walki i tańca); taniec afrykański czyli joga.

Ewa Flach jest prezenterem i szkoleniowcem Reebok University Poland. Lekcje i pokazy prowadzi na Konwencjach w Polsce (Body - Life - Warszawa, Fitness & Art, Konwencje na Słowacji).

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Trenerzy