III miejsce drużyny AZS GLIWICE „KACZORY”

w międzynarodowym turnieju curlingowym

3rd Youth Tallinn Cup 2011”.

              Turniej ten był jednym z elementów etapu przygotowań aktualnych Mistrzów Polski Juniorów w curlingu do turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Świata Juniorów - „European Junior Curling Challenge 2012”,  który odbędzie się  w Dani w terminie 3-8.01.2012 w Kopenhadze.

               W turnieju wystartowało 10 juniorskich zespołów, a wśród nich medaliści i medalistki zeszłorocznych Mistrzostw Świata Juniorów. Los spowodował, że nasze „KACZORY” miały możliwość grania meczy z najlepszymi drużynami. I tak z reprezentantkami Rosji Juniorek przegrali 6:7, natomiast z reprezentacją Finlandii wygrali w stosunku 7:5.

                W skład drużyny prowadzonej przez trenera Arkadiusza Sypienia wchodzą: kapitan Rafał Sypień, Olaf Sypień, Konrad Stych, Mateusz Machecki, Jakub Chęć.

eju:

 PEŁNE WYNIKI TURNIEJU:

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

Podziękowanie: Start w turnieju był możliwy dzięki szczodrości pana Kazimierza Chęcia i Mariana Stycha

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
TALIN