KAMIENIAMI PO LODZIE podczas zajęć z wychowania fizycznego.

                          Po raz kolejny na zajęciach z wychowania fizycznego stawiła się bardzo liczna grupa studentów zainteresowanych „NOWĄ” dyscypliną sportu jaką jest curling. Podobnie jak w ubiegłych latach zajęcia te odbywają się we wtorki od godziny 8.00 do 12.30 na LODOWISKU TAFLA.

Grupa zajęciowa z godziny 8.00 i 9.30

                         Podczas tych zajęć studenci i studentki nabywają podstawowe umiejętności techniczno-taktyczne potrzebne do tego aby móc prowadzić grę zgodną z regułami przepisów curlingowych oraz uczestniczyć w  wieczornych zajęciach sportowo rekreacyjnych.

Grupa zajęciowa z godziny 11.00 - 12.30:

                Zainteresowanie tą formą wychowania fizycznego przerosło wszelkie oczekiwania prowadzącego  i w bieżącym semestrze na grupach ćwiczebnych mamy do czynienia z nadstanem ilościowym.

                 Wielu z uczestników tych zajęć zaczęło już korzystać z zajęć sportowo rekreacyjnych z curlingu, które odbywają się w poniedziałki w godzinach 17.00 – 18.30. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tych zajęciach ale posiadających podstawowe przeszkolenie curlingowe zapraszamy na trening, na których jest miła, sympatyczna i koleżeńska atmosfera. Po za tym udział w tych zajęciach nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Potrzebny sprzęt do uprawiania tej formy aktywności ruchowej czeka na was na lodowisku.

ZAPRASZAMY !!!

Opracował prowadzący zajęcia: mgr Arkadiusz Sypień 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
wf 2012 13