mgr Joanna Malanowicz-Celeban

 

Trenerem Sekcji jest: mgr Joanna Malanowicz - Celeban.
od roku akademickiego 2001/02. Jest ona  absolwentką AWF  Katowice, gdzie studiowała na kierunku trenerskim pływanie. W czasie studiów uzyskała:

  • stopień żeglarza i sternika jachtowego
  • stopień sternika motorowodnego
  • stopień ratownika wodnego
  • stopień pomocnika instruktora narciarskiego

Ukończyła studia uzyskując tytuł mgr wychowania fizycznego i instruktora I klasy z pływania.
W roku 2000 ukończyła kurs trenerski z pływania otrzymując stopień trenera II klasy. (praca trenerska pod tytułem "Roczny plan szkolenia chłopców w wieku 12, 13 lat")

Od 1993 pracowała w szkole pływacko-narciarskiej Sport Partner szkoląc dzieci i młodzież w tych dwóch dyscyplinach sportu.

Pracę w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej rozpoczęła w 1994 roku. W czasie pracy trenerskiej sekcja rok rocznie zajmowała II miejsca na Akademickich Mistrzostwach Śląska. (I-AWF)

W roku akademickim 2004/05 skład sekcji poszerzył się o wydziały zamiejscowe Politechniki Śląskiej(Katowice, Rybnik).Trenerem sekcji prowadzącym zajęcia w Katowicach jest dr Stanisław Lalik. Jest on absolwentem naszej Uczelni i instruktorem pływania od 1978r.,kiedy to ukończył kurs organizowany przez AWF Katowice. Zajęcia z sekcją prowadzi od 1979r. Za osiągnięcia sportowe i trenerskie odznaczony złotą odznaką AZS.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Trenerzy