SNOWBOARDZISTKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ MISTRZYNIAMI AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA.

            25.02.2015 r. odbyła się II Edycja Akademickich Mistrzostw Śląska w snowboardzie kobiet w konkurencji slalom gigant.  Zawody odbyły się w Wiśle na soku Stożek.  Reprezentantki Politechniki Śląskiej odniosły duży sukces zajmując w klasyfikacji drużynowej kobiet pierwsze miejsce. 

            Punkty dla naszej reprezentacji zdobyły: Ola Basta z Wydziału Budownictwa, Monika Stasicka z Wydziały Mechanicznego, Technologicznego oraz Kinga Kwaśny z Wydziału Architektury.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ola Basta z Wydziału Budownictwa, która w klasyfikacji indywidualnej zajęła trzecie miejsce.

               Wszystkie studentki, które czują się na siłach aby rywalizować w tej konkurencji zapraszamy do udziału w tych zawodach ale dopiero w przyszłym roku akademickim.  

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA PO I EDYCJI AMŚL.

1.         Politechnika Śląska

2.         AWF Katowice

3.         Śląski Uniwersytet Medyczny

 

SNOWBOARDZISTKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ NA PIERWSZYM MIEJSCU w AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA.

            21.02.2015 r. odbyła się I Edycja Akademickich Mistrzostw Śląska w snowboardzie kobiet w konkurencji slalom gigant. Zawody odbyły się Wiśle na soku Stożek.  Na dobrze przygotowanej trasie slalomu reprezentantki Politechniki Śląskiej odniosły duży sukces zajmując w klasyfikacji drużynowej kobiet pierwsze miejsce. 

            Punkty dla naszej reprezentacji płci pięknej zdobyły: siostry Iza i Ola Basta z Wydziału Budownictwa oraz Monika Stasicka z Wydziału Mechanicznego, Technologicznego. Iza po pierwszej Edycji w klasyfikacji indywidualnej zajmuje trzecią pozycję.

               Nasze zawodniczki uzyskały wysoką 13 punktową przewagę nad drugim zespołem AWF Katowice, co prawdopodobnie pozwoli nam utrzymać zwycięstwo również po II Edycji zawodów, które odbędą się 25.02 na tym samym stoku. Wszystkie studentki, które czują się na siłach aby rywalizować w tej konkurencji zapraszamy do udziału w tych zawodach.  

            Wyniki naszych reprezentantek na AMŚL dobrze rokują przed nadchodzącymi AMP w Szczawnicy, które odbędą się 6-8 marca.

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA PO I EDYCJI AMŚL.

1.         Politechnika Śląska

2.         AWF Katowice

3.         Uniwersytet Ekonomiczny

RELACJA: mgr Arkadiusz Sypień

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
amsl1415kob