SNOWBOARDZIŚCI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ MISTRZAMI W AMŚL.

            25.02.2015 r. odbyła się II Edycja Akademickich Mistrzostw Śląska, zamykająca tegoroczne zmagania snowboardzistów w Akademickich Mistrzostwach Śląska w konkurencji slalom gigant. Zawody ponownie odbyły się w Wiśle na stoku Stożek.

            Nasza męska reprezentacja odniosła duży sukces zajmując w klasyfikacji generalnej mężczyzn pierwsze miejsce, potwierdzając tym samym po raz kolejny swój prymat na Śląsku w tej konkurencji.

            Na szczególne wyróżnienie w naszej drużynie zasługują studenci, którzy przez zajęte miejsca przysporzyli punktów Politechnice Śląskiej. Są to Olaf Sypień z Wydziału Mechanicznego, Technologicznego, który uplasował się na drugim miejscu, oraz Jarosław Kopciuch z Wydziału Budownictwa i Adam Mierzwa z Wydziału Architektury.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje student Wydziału Mechanicznego, Technologicznego Olaf Sypień, który w klasyfikacji indywidualnej zajął drugie miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkich studentów czujących się na siłach zapraszamy do udziału w tych zawodach w przyszłym roku akademickim, po wcześniejszym zgłoszeniu się u opiekuna sekcji mgr Arkadiusz Sypienia. 

 

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA KOŃCOWA AMŚL.

1.         Politechnika Śląska

2.         AWF Katowice

3.         ATH Bielsko Biała

 

SNOWBOARDZIŚCI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ NAJLEPSI w AMŚL.

            21.02.2015 r. odbyła się I Edycja Akademickich Mistrzostw Śląska w snowboardzie mężczyzn w konkurencji slalom gigant. Zawody odbyły się Wiśle na soku Stożek na dobrze przygotowanej trasie.

            Nasza męska reprezentacja odniosła duży sukces zajmując w klasyfikacji generalnej mężczyzn pierwsze miejsce, potwierdzając tym samym po raz kolejny swój prymat na Śląsku w tej konkurencji.

            Na szczególne wyróżnienie w naszej drużynie zasługują studenci, którzy przez zajęte miejsca zdobyli punkty dla Politechniki Śląskiej. Są to Olaf Sypień z Wydziału Mechanicznego, Technologicznego, który uplasował się na drugim miejscu, oraz Bartłomiej Zdanowski i Adam Mierzwa z Wydziału Architektury.

             Nasi zawodnicy uzyskali 10 punktową przewagę nad drugim zespołem AWF Katowice co prawdopodobnie pozwoli im utrzymać zwycięstwo po II Edycji zawodów, które odbędą się 25.02 na tym samym stoku. Wszystkich studentów czujących się na siłach zapraszamy do udziału w nich po wcześniejszym zgłoszeniu się u opiekuna sekcji mgr Arkadiusz Sypienia.  

            Wyniki naszych reprezentantów na AMŚL dobrze rokują przed nadchodzącymi AMP w Szczawnicy, które odbędą się 6-8 marca.

 

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA AMŚL PO I EDYCJI.

1.         Politechnika Śląska

2.         AWF Katowice

3.         ATH Bielsko Biała

            RELACJA: mgr Arkadiusz Sypień

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
amsl 1415 mezczyzni