Zasady korzystania
Nieprzestrzeganie przepisów licencyjnych spowoduje zablokowanie dostępu do serwisu oraz wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji służbowych wobec osób dokonujących nadużyć.

Zabrania się tworzenia lokalnych archiwów (ściągania całych rozdziałów, książek i czasopism), używania programów typu "spider", "web-crawling" oraz innego oprogramowania do automatycznego wyszukiwania i pobierania zawartości dostępnej w trybie on-line.

Testowy dostęp sieciowy do zasobów elektronicznych (książki i czasopisma) służy wyłącznie do zapoznania się z zawartością bazy oraz oceną jej przydatności do ewentualnego zakupu. Licencje na testowy dostęp sieciowy do serwisów elektronicznych zezwalają na pobieranie artykułów, fragmentów rozdziałów książek zgodnie z rzeczywistymi potrzebami wynikającymi z prowadzonej pracy naukowej lub naukowo-dydaktycznej.


 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
E-źródła