Filia w Katowicach

Kierownik: mgr Małgorzata Makuch,
               kustosz

e-mail:
Malgorzata.Makuch@polsl.pl

Adres:
ul. Krasińskiego 8
40-019 Katowice
tel.: 32 603 42 24, 32 603 42 20

Strona własna Filii


GODZINY OTWARCIA:

Wypożyczalnia:
Poniedziałek - czwartek: 9:00-16:00
Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-14:00

Czytelnia i Pracownia Komputerowa:

Poniedziałek - piątek: 9:00-16:00
Sobota: nieczynne

 

 

Zapraszamy do korzystania z baz danych oraz czasopism elektronicznych udostępnianych na stanowiskach w Pracowni Komputerowej.

Ważne dla Czytelników!
Wszelkie informacje o Filii Biblioteki Politechniki Śląskiej w Katowicach są na bieżąco aktualizowane na
stronie własnej Filii

Filia w Rybniku

UWAGA!   

Uprzejmie informujemy, że dnia 1.10.2018 kończy działalność Wypożyczalnia Rybnik - Filia Biblioteki Politechniki Śląskiej, działająca w Rybniku.
Książki oznaczone w katalogu OPAC znakiem miejsca FR będą mogli zamawiać wszyscy czytelnicy posiadający uprawnienia do Wypożyczalni Gliwice. Czytelnicy, którzy do tej pory byli zapisani tylko w Wypożyczalni Rybnik, będą automatycznie uprawnieni do zamawiania książek w Wypożyczalni Gliwice.
Książki z oznaczeniami Filii Rybnik (FR) zamówione do soboty do godz. 15.00 będzie można odbierać w poniedziałki w Wypożyczalni Biblioteki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Książki zamówione od soboty po godz. 15.00 (do kolejnej soboty), będą możliwe do odbioru dopiero w następny (nie najbliższy) poniedziałek.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Filie biblioteki