Wystawa "POLSKA PIĘKNIEJE. 7 cudów Funduszy Europejskich"
Polska Pięknieje

Biblioteka Główna

Politechniki Śląskiej

w Gliwicach

zaprasza na wystawę

„POLSKA PIĘKNIEJE.

7 cudów Funduszy Europejskich”

  

Termin wystawy:

02.03. – 30.03.2011r.

Miejsce wystawy:

Hall Centrum Edukacyjno-Kongresowego

Politechniki  Śląskiej w Gliwicach

 

 

 

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej w Gliwicach zapraszają na wystawę pt.: „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” będącej pokłosiem konkursu pod tą samą nazwą. Wystawa jest prezentowana od 02 do 30 marca 2011r. w Hallu Centrum Edukacyjno – Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, przy ul. Konarskiego 18.

Konkurs „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” jest organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w celu wyłonienia i nagrodzenia najlepszych przedsięwzięć, które przyczyniają się do podniesienia atrakcyjności turystycznej i kulturalnej Polski.

Wystawa, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zachęcamy, ma charakter multimedialny. Oprócz standardowych plansz z informacjami o laureatach konkursu, odwiedzający będą mieli okazję do obejrzenia filmów prezentujących wszystkie projekty.

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa POLSKA PIEKNIEJE...