NADMORSKIE PEJZAŻE-wystawa fotografii Krzysztofa Zioło
Zobacz obraz

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnej interesującej wystawy:

Miejsce:

Sala Wystawowa Miejskiej Biblioteki Publicznej 
w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 3

 

Czas trwania:

14.03-14.04.2011


 

Wernisaż wystawy odbędzie się 14 marca o godz. 17.00

 

Wystawa fotografii „Nadmorskie pejzaże”, której autorem jest Dyrektor Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej Krzysztof Zioło, od lat interesujący się turystyką, architekturą i przyrodą a wszystkie te pasje łączący w fotografii.

 

 

 

 

„Dla człowieka żyjącego w głębi lądu morze stanowi odległy i tajemniczy świat. Przybywając na wybrzeże doznaje szczególnych wrażeń… nadmorski pejzaż posiada niezapomniany urok: z jednej strony jest ląd, niby dobrze znany, ale jednak inny. Z drugiej widać bezkres morza – fale ciągle docierające do brzegu. Jedna za drugą. I tak bez końca… a w dali horyzont i ciekawość co dalej. I statki, które gdzieś tam płyną. A widok żagli uruchamia cały ciąg romantycznych skojarzeń…”

 

Taki właśnie świat autor pokazuje na swojej wystawie, świat ulotny, ale jednak konkretny, romantyczny, ale pełen trudu, piękny ale też niebezpieczny…

 

 

Zapraszamy!

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
wystawa nadmorskie pejzaze