"Prezentacja wydawnictw Muzeum w Gliwicach"


Działalność wydawnicza należy do ważniejszych zadań Muzeum w Gliwicach. Jest udokumentowaniem pracy muzealników oraz świadectwem współpracy Muzeum z licznymi placówkami naukowymi, a także szerokim gronem osób zainteresowanych historią regionalną.
Wydawnictwa Muzeum to przede wszystkim wielotematyczny "Rocznik Muzeum w Gliwicach" zawierający liczne artykuły o tematyce regionalnej, a także publikacje poświęcone tematyce górnośląskiej wydawane w ramach serii monograficznej.
Podczas wystawy przedstawione będą najnowsze publikacje Muzeum : Roczniki, katalogi zbiorów i wystaw, opracowania monograficzne i plakaty.

http://www.muzeum.gliwice.pl/

Wydawnictwa Muzeum prezentowane będą w Sali Wystawowej Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej 23 w dniach od 2-26 października br. w godzinach 9-17.

Wystawa połączona będzie ze sprzedażą wydawnictw.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Prezentacja wydawnictw Muzeum w Gliwicach