Wystawa "Polska Europie"   
SKN Geometrii Fraktalnej i Chaosu (Wydział Matematyki stosowanej) i SKN Zastosowań Metod Fraktalnych w Mechanice (Wydział Mechaniczny Technologiczny) maja zaszczyt zaprosić do odwiedzenia wystawy pt. "Sztuka według algorytmu. Geometria fraktalna", która odbędzie się w dniach 7 stycznia - 1 lutego 2013 r. w gmachu Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej w galerii ZAKAMAREK.

Wystawa przedstawia prace wykonane przez członków Kół Naukowych. Jej celem jest pokazanie obrazów otrzymanych w sposób ściśle matematyczny, a jednak należących do jednego z najnowszych nurtów współczesnej sztuki - sztuki fraktalnej. Wystawę rozpocznie wernisaż, w ramach którego autorzy prac oraz opiekunowie Kół Naukowych przybliżą podstawowe zasady geometrii fraktalnej oraz jej powiązanie ze sztuką XX wieku. Wernisaż odbędzie się 7 stycznia o godz. 17.00 w galerii ZAKAMAREK.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa "Sztuka według algorytmu. Geometria fraktalna"