Wystawa "NAUKA - ŚWIAT BEZ GRANIC"   
GALERIA ZAKAMAREK
BIBLIOTEKA GŁÓWNA
POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
W GLIWICACH

WYSTAWA
3 BIENNALE FOTOGRAFICZNE UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
"NAUKA - ŚWIAT BEZ GRANIC"

Termin: 24.09 -31.10.2012r.
w godzinach otwarcia biblioteki    


Galeria ZAKAMAREK zaprasza do zwiedzania wystawy fotograficznej, której celem jest promowanie i przybliżanie dorobku naukowego pracowników nauki. Wystawa powstała w ramach projektu Nauka w obiektywie realizowanego przez Centrum Studiów Nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego. W tegorocznej edycji udział wzięli naukowcy z Uniwersytetów Śląskiego, Jagiellońskiego i Warszawskiego oraz z Instytutu Oceanologii PAN z Sopotu. Przygotowane obrazy ilustrują fascynujące miejsca i zachodzące w różnych zakątkach świata zjawiska, przybliżają różnorodne badania naukowe.

Zapraszamy Państwa do wspólnej wędrówki po świecie pięknych i inspirujących obrazów, które, co zrozumiałe, oddają tylko niewielką część zainteresowań badawczych pracowników nauki. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia zawsze gościnnej i przyjaznej galerii ZAKAMAREK.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa "NAUKA - ŚWIAT BEZ GRANIC"