Wystawa fotografii "Byle do lata - słoneczna Chorwacja"

W dniach od 20 marca do 15 kwietnia w godzinach 10.00 - 17.00 w sali wystawowej Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej 23 można będzie oglądać wystawę fotografii pt. "Byle do lata - słoneczna Chorwacja" autorstwa Jana Toporowskiego. Autor zdjęć ma w swoim dorobku publikacje prasowe w czasopismach ogólnopolskich, jest laureatem konkursów fotograficznych. Przez wiele lat fotografia była hobby, a później sposobem na życie. Aktualnie pracuje w agencji fotograficznej.
Temat Chorwacji został wybrany nie przypadkowo. To wspaniały, ciepły kraj pachnący lawendą i piniami. Pełen zachwycających zabytków, przepięknych krajobrazów gór i morza. Prezentowane zdjęcia odzwierciedlają fascynację autora, który odwiedził Chorwację wielokrotnie. Chorwaci o swoim kraju mówią, że jest tak piękny, że walczyły o niego od zawsze cesarstwa, silni i chciwi władcy świata. Po tegorocznej wyjątkowo długiej, mroźnej, śnieżnej zimie wystawa ta będzie na pewno ciepłym i dodającym otuchy akcentem wartym obejrzenia.

Plakat z wystawy fotografii "Byle do lata - słoneczna Chorwacja
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa fotografii Byle do lata - słoneczna Chorwacja