POKŁOSIE ARTYSTYCZNEJ ROBOTY

04.XII.2009 r. o godz. 17:00 w Sali wystawowej Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbędzie się wernisaż prac słuchaczy katowickiej szkoły policealnej "Cosinus", uczących się na kierunku Organizacja reklamy.
Zaprezentowane na wystawie prace stanowią wybór zagadnień plastycznych, reklamowych, fotograficznych. Bogaty repertuar środków wyrazu zastosowanych w projektach świadczy o szerokich zainteresowaniach samych twórców.
W trakcie trwania nauki słuchacze odbywają zajęcia z takich przedmiotów, jak m.in.: rysunek i liternictwo, fotografia reklamowa, grafika komputerowa, organizacja reklamy, techniki poligraficzne, psychologia reklamy. Technik Organizacji Reklamy to kierunek z przyszłością, czego dowodzi funkcjonowanie na rynku pracy absolwentów szkoły.

Miejsce wystawy:
Sala wystawowa
Biblioteka Główna PŚl
ul. Kaszubska 23
44-100 Gliwice

Czas wystawy:
04-31.12.2009
Pn.-Pt. 9.00-19.00
So. 9.00-14.00
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa Pokłosie artystycznej roboty