IMPRESJE Z POGRANICZA LĄDU I MORZA /1 - 31 marca 2010r./


Wystawa fotografii "IMPRESJE Z POGRANICZA LĄDU I MORZA", której autorem jest Dyrektor Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej dr inż. Krzysztof Zioło.

Dyrektor Biblioteki Głównej Pol.Śl. - dr inż. Krzysztof Zioło, od lat interesuje się turystyką, architekturą i przyrodą. Wszystkie te pasje łączy fotografia.

"Dla człowieka żyjącego w głębi lądu morze stanowi odległy i tajemniczy świat. Przybywając na wybrzeże doznaje szczególnych wrażeń.... z jednej strony jest ląd, niby dobrze znany, ale jednak inny. Z drugiej widać bezkres morza - fale ciągle docierające do brzegu. Jedna za drugą. I tak bez końca.... a w dali horyzont i ciekawość co dalej. I statki, które gdzieś tam płyną. A widok żagli uruchamia cały ciąg romantycznych skojarzeń....."

Taki właśnie świat autor pokazuje na swojej wystawie, świat ulotny, ale jednak konkretny, romantyczny, ale pełen trudu, piękny ale też niebezpieczny.......

Miejsce wystawy:

Galeria "ZAKAMAREK"
Biblioteka Główna
Politechniki Śląskiej w Gliwicach
ul. Kaszubska 23

Czas trwania wystawy:

01 - 31 marca 2010r.
PN.- PT. godz. 9.00-19.00
SB. godz. 9.00-14.00
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa Impresje z pogranicza lądu i morza