LUDZIE W OBIEKTYWIE - PIĘKNO PORTRETU

FOTOGRAFIA DARIUSZA LANGRZYKA


Dariusz Langrzyk, ur. w 1965 w Rybniku. Mieszka i pracuje w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze fotograficzne próby zaliczył Smieną jako dziecko. W wieku młodzieńczym fotografował już Zenitem i stawiał pierwsze kroki w fotograficznej ciemni. Internet otworzył mu świat fotograficznych możliwości. Dzięki cyfrowej lustrzance Nikona prezentował już wkrótce z powodzeniem swoje prace na fotograficznych portalach. W ubiegłym roku po raz pierwszy pokazał swoje fotografie na wystawie. Najpierw był to IV Rybnicki Festiwal Fotografii, później pierwsza autorska wystawa w Poznaniu obydwie w 2007 roku. Rok później Wodzisław i powtórnie V Rybnicki Festiwal Fotografii Jego fotografie już zdobyły uznanie na konkursach fotograficznych, były też publikowane w fotograficznej prasie. Ważne , aby najpierw zapoznać się z podstawami tworzenia obrazu. Dobrze jest mieć wizję tego, co chce się uchwycić na zdjęciu, ale również trzeba wiedzieć jak to ładnie poukładać - mówi autor.
"Fotografie ludzi-piękno portretu" to druga wystawa w fotograficznej podróży Dariusza Langrzyka z aparatem.
Pana Dariusza najbardziej fascynują ludzkie twarze. Na twarzy uchwyconej w obiektywie można zobaczyć coś innego , nawet więcej aniżeli patrząc wprost-twierdzi autor.
Strona autora: www.dariuszlangrzyk.selia.pl
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawa fotografii Dariusza Langrzyka