Biblioteka Główna 
Politechniki Śląskiej
w Gliwicach

zaprasza na wystawę

„TEBiańskie kompozycje”

 

Wernisaż: 10.04.2012 r. godz. 17.00

Termin wystawy: 10.04 – 04.05.2012 r. w godzinach otwarcia biblioteki

Miejsce wystawy: Gliwice, ul. Kaszubska 23 – Galeria ZAKAMAREK

 

 

W oczekiwaniu na wiosnę galerią "Zakamarek" zawładnęły TEBiańskie koncepcje plastyczne i reklamowe w formie projektów plakatów, ornamentów, rastrów, kompozycji pop i op-artowskich, stoisk promocyjnych hipermarketu, układów szeregowych i rytmicznych, znaków firmowych, a także martwych natur, pejzaży, portretów, perspektywicznych rysunków wnętrz i wielu innych interesujących propozycji.

Wystawa pt: "TEBiańskie kompozycje" jest pokłosiem działań twórczych słuchaczy TEB Edukacja, uczestniczących w zajęciach z dr Adamem Czechem na kierunkach: "Technik organizacji reklamy", "Dekorator wnętrz", "Grafika komputerowa". Na wystawie oprócz prac lekcyjnych można również zobaczyć tematy zrealizowane podczas wyjazdów plenerowych, które stały się już tradycją szkoły, a także wprawki z warsztatów graficznych, organizowanych na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Wystawa podsumowuje wielopłaszczyznowe, artystyczne poszukiwania słuchaczy TEBu, podążających zawsze we właściwym kierunku... w stronę odkrywania piękna i prób jego rejestracji.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
wystawateb2012