Zygmunt Łukaszczyk

 

 

Dyrektor CKU

dr Zygmunt Łukaszczyk
44-200 Rybnik, ul. T. Kościuszki 54 p. 107
tel.+48 32 429 57 27
email: zygmunt.lukaszczyk@polsl.pl

 Sylwetka zawodowa

Studia wyższe ukończył na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach. Jest także absolwentem Studium Podyplomowego "Gospodarka samorządowa" w Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Studiów Podyplomowych Prawno-Samorządowych Polskiej Akademii Nauk, Studiów Podyplomowych "Wycena nieruchomości" w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie i Podyplomowych Studiów Menadżerskich na Uniwersytecie Warszawskim. W lutym 2012 roku obronił na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach pracę doktorską na temat: „Uwarunkowania surowcowe dla zestawiania mieszanek węglowych w oparciu o węgle ortokoksowe Jastrzębskiej Spółki Węglowej”.

Od października 2016 r. pełni funkcję dyrektora Centrum Kształcenia Ustawicznego - filii Politechniki Śląskiej w Rybniku (dawniej Centrum Kształcenia Inżynierów).

 


Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego

mgr inż. Renata SOSNA
44-200 Rybnik, ul. T. Kościuszki 54 p. 122
tel.+48 32 429 58 02
email: renata.sosna@polsl.pl

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Dyrekcja CKI