Centrum Edukacyjno-Kongresowe, z racji swojego wyposażenia, a także lokalizacji, stanowi doskonały obiekt służący organizacji wszelkich uroczystości, konferencji i kongresów. Jest to obiekt trzykondygnacyjny, klimatyzowany, wyposażony w ogólnodostępne łącze internetowe. Powierzchnia użytkowa wynosi ponad 6.000 m2, a składają się na nią między innymi: sale wykładowe, bufet, szatnia oraz obszerne hole, które z powodzeniem można wykorzystać na cele wystawowe, recepcyjne czy też cateringowe. W budynku znajduje się dziesięć sal dydaktyczno-konferencyjnych, a siedem z nich podlega możliwości wynajmu.

W celu rezerwacji poszczególnych sal, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (032) 237-23-66 lub drogą elektroniczną na adres aleksandra.kolonko@polsl.pl

 

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS

 

Zapraszamy na facebook

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej