Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Biuro Promocji

Propozycja dla szkół i grup zorganizowanych

Jesteśmy uczelnią otwartą na otoczenie społeczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sią z naszą ofertą dydaktyczną, bazą wykładową i atmosferą środowiska akademickiego. Czekamy na zgłoszenia Państwa wizyt grupowych na Politechnice, podczas których zaprezentujemy teren kampusu, sale wykładowe i wybrane pracownie. Istnieje możliwość uczestniczenia w wykładach popularno-naukowych z wybranych dziedzin, które odbywają się na wydziałach uczelni.

W szczególnych przypadkach pracownicy Biura wraz z dydaktykami mogą odwiedzić Państwa szkoły i organizacje w celu przedstawienia oferty atrakcyjnych studiów wyższych na poszukiwanych kierunkach nauk technicznych, społecznych i filologicznych. Obecnie Politechnika Śląska kształci na ponad 50 kierunkach prowadzonych na 15 wydziałach, gdzie realizowanych jest blisko 200 specjalności.

Podczas spotkań z Państwem opowiemy o możliwościach kształcenia, aktualnie dostępnych programach stażowych i stypendialnych oraz ofercie zagospodarowania czasu wolnego w obiektach kulturalnych i sportowych Politechniki Śląskiej. Odpowiemy na pytania uczniów. Prezentacje uzupełnimy pokazami zdjęć i filmów.

Na zgłoszenia czekamy w Biurze Promocji, tel. 32 237 19 69, promocja@polsl.pl.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu