Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

DZIAŁ ZASOBÓW OSOBOWYCH

Ul. Konarskiego 18

 Imię i nazwisko

E-mail

Nr telefonu:

p. 341

Beata

Borszcz-Grela 

Kierownik Działu Zasobów Osobowych

beata.borszcz-grela@polsl.pl

237-13-72

p. 341

Sylwia Oprzondek

Korespondencja, zapotrzebowania

sylwia.oprzondek@polsl.pl

237-12-53

SEKCJA KADR  RR5-1@polsl.pl

                    Zespół ds. Nauczycieli Akademickich

Zakres

p. 341

Ewelina Ślizowska

Koordynator

ewelina.slizowska@polsl.pl

237-14-74

Obsługa Wydziału: RIB, RMT

p. 343

Agata Czyrnik

agata.czyrnik@polsl.pl

237-16-65

Obsługa Wydziału: RAR, RAU, RIE, RJO5, RJO6, RJO11

p. 341

Joanna Gamrat

joanna.gamrat@polsl.pl

237-14-74

Obsługa Wydziału: RCH, ROZ

p. 343

Katarzyna Owoc

katarzyna.owoc@polsl.pl

237-16-76

Opracowywanie dyplomów dr i dr hab., zagadnienia dot. nadanych stopni i tytułów,  dodatki projakościowe, raporty.

p. 311

Anna Szuster

anna.szuster@polsl.pl

237-13-23

System POL-on, emerytury/renty, odznaczenia, doktoranci/studenci 

p. 343

Agata Tkaczyk

agata.tkaczyk@polsl.pl

237-16-76

Obsługa Wydziału:   RE, RIBEK, RM, RMS

p. 343

Aleksandra Wesołowska

aleksandra.wesolowska@polsl.pl

237-16-76

Obsługa Wydziału: RB, RG, RIF, RT

p. 341

Justyna Comperlik

justyna.comperlik@polsl.pl

237-16-76

(czasowo nieobecna)

p.341

Agnieszka Rapir

agnieszka.rapir@polsl.pl

237-14-74

(czasowo nieobecna)

Zespół ds. pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Zakres

p. 312

Joanna Obwiosło

Koordynator

joanna.obwioslo@polsl.pl

237-10-34

Obsługa Jednostek: RIBEK, raporty, sprawozdania, upoważnienia do przetwarzania danych osobowych 

p. 312

Kamila Hlipka

kamila.hlipka@polsl.pl

237-14-35

Obsługa Jednostek: CKU, RDZM, RG, RIF, RJO2-O4, RJO6-18, RJU2-3, RM, RMS, RMT, ROZ, RT

p.312

Patrycja Jasińska

patrycja.jasinska@polsl.pl

237-14-35

Obsługa Jednostek: RJO5, RE, RAR, RAU, RB, RIB, RJO1, RJU1, RJU4, RN4

p. 312

Barbara Masarczyk

barbara.masarczyk@polsl.pl

237-16-28

Obsługa Jednostek: GF, GG, IA-IA7, IAS, KG, KK, KO, KU, RCH, RI2, RI4-5, RIS, RK, RKS, RO6, RR5-2

p. 312

Anna Sadkowska

anna.sadkowska@polsl.pl

237-16-28

Obsługa Jednostek: CZP, RD1, RDS, RI1, RI3, RIE, RJU5, RN1, RN2, RN3, RNS, RO4, RO5, ROS, RR1-11, RWS, emerytury/renty

SEKCJA PŁAC RR5-2@polsl.pl

Ul. Konarskiego 18

 Imię i nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

p. 339

Bożena Sroka

Kierownik Sekcji Płac

bozena.sroka@polsl.pl

237-27-93

p. 345

Ewa Jakuszewska

Koordynator

ewa.jakuszewska@polsl.pl

237-13-91

p. 339

Barbara Łyszczarz

Sprawy podatkowe

barbara.lyszczarz@polsl.pl

237-27-93

                               Zespół ds. Nauczycieli Akademickich

Zakres

p. 254

Justyna Brylok

justyna.brylok@polsl.pl

237-26-65

Obsługa Wydziału: RE, RJO1, RJO5, RJO6, RMS: wg nazwisk od A do L

p. 308

Ewa Dudło

ewa.dudło@polsl.pl

237-22-96

Obsługa Wydziału: RAU, RCH wg nazwisk: od A do L

p. 308

Anna Gula

anna.gula@polsl.pl

237-22-96

Obsługa Wydziału: RIBEK, ROZ, RT, RM wg nazwisk: od A do Ł

p.308

Ewa Sługocka

ewa.m.slugocka@polsl.pl

237-22-96

Obsługa Wydziału:   RB, RG, RIF, RM wg nazwisk od M do Ż

p. 308

Aneta Szwarc

aneta.szwarc@polsl.pl

237-22-96

Obsługa Wydziału: RIB, RMT, RCH wg nazwisk od Ł do Ż

p. 339

Aleksandra Zima- Dańczyk

aleksandra.zima-danczyk@polsl.pl

 

237-27-93

 

Obsługa Wydziału: RAR, RIE, RMS wg nazwisk od Ł do Ż

               Zespół ds. pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Zakres

p. 345

Bożena Droździoł

bozena.drozdziol@polsl.pl

237-12-46

Obsługa Jednostek: Administracja: RAU, RIBEK, RIE, RMS

Prac. Fizyczni: RAU, RE, RIBEK, RIE, RMS, RMT

p. 345

Justyna Kołt

justyna.kołt@polsl.pl

237-12-46

Obsługa Jednostek: Administracja: CKU, RD1, RDZM, RI1, RJO1, RJO3-O7, RJO11, RJO13-14, RJU2, RJU3, RR5-1          

Prac. Fizyczni: AOS

p. 345

Mariola Kuziel

mariola.kuziel@polsl.pl

237-12-46

Obsługa Jednostek: CZP, RAR, RCH, RDS1, RIB, RIF, RIS, RJ3, RN1, RN2, RN3, RNS, RO4, RO5, ROS, RR1, RR10, RR11, RR2, RR3, RR4, RR6, RR7, RR8, RR9, RWS

p. 346

Irena Willmann

irena.willmann@polsl.pl

237-12-35

Obsługa Jednostek: Administracja: RE, RG, RJO1, RJU1, RMT  

Prac. Fizyczni: RAR, RG, RIB, RI3, RI4, RJO1

p.345

Elwira Wojtaszek

elwira.wojtaszek@polsl.pl

237-12-46

Obsługa Jednostek: Administracja: GF, GG, KG, KK, KO, KU, RK, RKS, RN4,   IA, IAS, IA1-7, RIS, RI2, RI4, RR5-2   

Prac. Fizyczni: RCH, RI2, RI5, RJO11

p. 345

Justyna Wójcik

justyna.wojcik@polsl.pl

237-12-46

Obsługa Jednostek: Administracja: AOS, RB, RM, RM, ROZ, RT 

Prac. Fizyczni: CKU, RB, RM, ROZ, RT  

p. 345

Agnieszka Wyrwał

agnieszka.wyrwal@polsl.pl

237-12-46

(czasowo nieobecna)

Zespół ds. Umów Cywilnoprawnych

p. 309

      Ewa Letun

ewa.letun@polsl.pl

237-22-35

Obsługa Jednostek:

RJO14, RM, RT, RR10

p. 309A

Grażyna Czernecka

grazyna.czernecka@polsl.pl

237-27-78

Obsługa Jednostek: IA2, IAS, CZP, RAR, RD1-COS, RD1-COS-BON, RD1-DSSK, RI2, RI3, RIBEK, RIF, RIS, RJO1, RJO11, RJO13, RJO5, RJO6, RJO7, RJU1, RJU2, RJU5, RMS, RO4, RR4, RR10

p. 310A

  Małgorzata       Dąbrowska-Trepka

malgorzata.dabrowska-trepka@polsl.pl

237-22-61

Obsługa Jednostek: RB, RE, RIE, RR10

p. 309A

Magdalena Kołtunik

magdalena.koltunik@polsl.pl

237-27-78

Obsługa Jednostek:  RAU, RD1-7-COS-BOSG2, RD1-9-COS-BOSG4, RE,RG, RJO4, RR10

p. 310

Anna Rak

anna.rak@polsl.pl

237-24-69

Obsługa Jednostek: RCH, ROZ, RR10

p. 310

Małgorzata Soczyńska

malgorzata.soczynska@polsl.pl

237-24-69

Obsługa Jednostek:  RIB, RJO2, RMT, RR10

Koordynator ds. Ubezpieczeń Społecznych

p. 254

Ewa Pistor-Trzepizur

ewa.pistor@polsl.pl

237-11-83

SEKCJA REKRUTACJI I SZKOLEŃ RR5-3@polsl.pl

Ul. Akademicka 2A

Imię i nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

p. 43

Amelia Gil-Czochara

amelia.gil-czochara@polsl.pl

237-17-23

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu