Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Jak zainstalować stopkę korespondencji elektronicznej w Outlook Web App? - Księga identyfikacji wizualnej obchodów 75-lecia Politechniki Śląskiej.
(https://poczta.polsl.pl)

 

Instalacja stopki w OWA

1. Otwórz przeglądarkę, wejdź na stronę https://poczta.polsl.pl i zaloguj się do swojego konta.
W prawym górnym rogu wybierz "Opcje" -> "Zobacz wszystkie opcje".


Instalacja stopki w OWA

2. Przejdź do "Ustawienia" -> "Poczta". Upewnij się, że pole na wpisanie stopki jest puste. W przeciwnym razie kliknij w nim lewym przyciskiem myszy, naciśnij jednocześnie przyciski "Ctrl" i "A" na klawiaturze, następnie naciśnij "Delete", a następnie kliknij myszką "Zapisz" w prawym dolnym rogu ekranu.


Instalacja stopki w OWA

3. Otwórz nową zakładkę w przeglądarce internetowej. Wejdź na stronę www.polsl.pl i przejdź do wzoru stopki (Uczelnia -> SIW PŚ -> Księga identyfikacji wizualnej obchodów 75-lecia Politechniki Śląskiej -> Link do strony z szablonem stopki).


Instalacja stopki w OWA

4. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Zaznacz wszystko" lub przyciśnij jednocześnie przyciski "Ctrl" i "A" na klawiaturze.


Instalacja stopki w OWA

5. Po zaznaczeniu całości kliknij prawym przyciskiem myszy na zaznaczonym uprzednio obszarze i wybierz "Kopiuj" lub przyciśnij jednocześnie przyciski "Ctrl" i "C" na klawiaturze.


Instalacja stopki w OWA

6. Wróc do zakładki z otwartymi opcjami poczty służbowej. Kliknij lewym przyciskiem myszy w miejscu, gdzie należy wprowadzić stopkę i przyciśnij jednocześnie przyciski "Ctrl" i "V" na klawiaturze.
Zmień dane na właściwe. Uwaga! Należy w całości skasować "e-mail@polsl.pl" i wpisać adres w całości od nowa, w przeciwnym wypadku istnieje ryzyko umieszczenia nieprawidłowego linku.
Zaznacz "Automatycznie dołączaj mój podpis do wysyłanych wiadomości".
Następnie kliknij "Zapisz" w prawym dolnym rogu strony.
Stopka jest gotowa.


Instalacja stopki w OWA

7. W nowym mailu stopka zostanie dodana automatycznie.


Instalacja stopki w OWA

8. Można też wstawić stopkę ręcznie klikając na przycisku "Wstaw podpis".


Problemy z instalacją stopki prosimy zgłaszać pod adres siw@polsl.pl.  

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu