Wydział Architektury

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Architektury > Aktualności Wydziału Architektury > Wydział Budownictwa i Architektury jest organizatorem konkursu na "KONCEPCJĘ ARCHITEKTONICZNĄ ROZBUDOWY I MODERNIZACJI KOMPLEKSU BUDYNKÓW WYDZIAŁU BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY POLITECHNIKI LUBELSKIEJ”.

Aktualności Wydziału Architektury: Wydział Budownictwa i Architektury jest organizatorem konkursu na "KONCEPCJĘ ARCHITEKTONICZNĄ ROZBUDOWY I MODERNIZACJI KOMPLEKSU BUDYNKÓW WYDZIAŁU BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY POLITECHNIKI LUBELSKIEJ”.

Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci, studenci kierunków architektonicznych, osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, a także wyżej wymienione podmioty występujące wspólnie (biorące wspólnie udział w konkursie), które spełniają wymagania określone w regulaminie.

Celem konkursu jest uzyskanie optymalnego rozwiązania projektowego – koncepcji architektonicznej rozbudowy i modernizacji kompleksu budynków Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Prace projektowe powinny objąć trzy powiązane ze sobą przedsięwzięcia:

·         przekształcenie elewacji starego skrzydła budynku;

·         przekształcenie holu głównego na parterze starej części budynku;

·         rozbudowę laboratorium w części południowo wschodniej;

·         modernizację terenu przedpola powiązanego koncepcyjnie z w/w przedsięwzięciami.

Nagrody:

• I Nagroda – 8 000 zł brutto,
  • II Nagroda – 4 000 zł brutto.
  • III Nagroda – 3 000 zł brutto do podziału pomiędzy dalsze nagrody i wyróżnienia

Terminy:

• Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie – do 26.03.2021 roku, do godziny 15:00.
  • Termin składania Prac konkursowych - do 30.08.2021 rok, do godziny 15:00.

W załączeniu przesyłam regulamin konkursu, oraz grafikę promującą to przedsięwzięcie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://wbia.pollub.pl/pl/o-wydziale/konkurs-na-koncepcje-rozbudowy-i-modernizacji-wbia

Data rozpoczęcia

2021-03-12 14:00

Data zakończenia