Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki > Aktualności Wydziału AEiI > Godziny otwarcia Biblioteki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Aktualności Wydziału AEiI: Godziny otwarcia Biblioteki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Godziny otwarcia Biblioteki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Uprzejmie informujemy, że od 2 października 2017 r. Biblioteka Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki będzie czynna tylko we wtorek i czwartek w godzinach 11.00 – 14.00.

W pozostałych dniach tygodnia zwroty wypożyczonych książek oraz podpisywanie kart obiegowych możliwe będzie w pokoju nr 223 w Zakładzie Urządzeń i Układów Automatyki.

Kontakt z osobą prowadzącą Bibliotekę Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki:

mgr Anna Obrzut

tel. 32 237 14 73, 32 237 20 08

e-mail: aobrzut@polsl.pl

Utworzony o 2017-10-05 13:39  przez Bogusława Słowak
Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-05 13:39 , autor ostatniej modyfikacji: Bogusława Słowak