Szanowny Kandydacie
Oferta edukacyjna Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki to kierunki z przyszłością, łączące nowe technologie z rzetelną akademicką wiedzą przekazywaną w nowoczesnych laboratoriach i salach wykładowych. Nasze kierunki, gwarantujące uzyskanie poszukiwanego na rynku pracy zawodu, a także bardzo szerokich umiejętności, przydatnych w wielu branżach powstałych na styku nowych technologii to:
Dla każdego z kierunków prowadzimy studia I stopnia (inżynierskie), II stopnia (magisterskie). Po zdobyciu tytułu magistra można kontynuować edukacje na studiach III-go stopnia (doktoranckich). 

Zapoznaj się z nasza ofertą i sprawdź który z kierunków jest dla Ciebie najbardziej interesujący!

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki powstał w 1964r. jako pierwszy w Polsce samodzielny Wydział Automatyki. Od ponad 40 lat kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Nasi absolwenci to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, znajdujący zatrudnienie w renomowanych firmach o światowym zasięgu zajmujących się min. nowymi technologiami. Nasz Wydział jest w pełni przygotowany do prowadzenia badań naukowych i zajęć dydaktycznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem. Uczestniczymy w ciekawych projektach naukowo-badawczych finansowanych m.in. przez Komisję Europejską. Posiadamy Certyfikaty Komisji Akredytacyjnej Uczelni technicznych oraz Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Kierunki AEI