3 marca 2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w niedzielę 28
lutego 2021 r.
w wieku 71 lat,
zmarł mgr inż. Marian WYDRA.

Marian WYDRA ukończył studia na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w 1972 r. W latach 1973 – 1983 pracował w Ośrodku Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Politechniki Śląskiej, później swoje życie zawodowe związał z KUM „Bumar-Łabędy”, a od 1993 r., aż do przejścia na emeryturę w 2015 r. pracował w Ośrodku Geometrii i Grafiki Inżynierskiej Politechniki jako specjalista inżynieryjno – techniczny.
W naszej pamięci pozostanie jako sumienny, kompetentny i sympatyczny kolega i na którym zawsze można było polegać.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 3 marca 2021 o godz. 12:00 w kaplicy na Cmentarzu Lipowym w Gliwicach.

Koleżanki i koledzy z Pracowni Geometrii i Grafiki Inżynierskiej
Katedra Procesów Budowlanych i Fizyki Budowli