9 marca 2021
Wydział Budownictwa na XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W sobotę, 6 marca 2021 r., w auli Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu odbyły się zawody okręgowe XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej od czterech lat patronuje zawodom okręgu śląskiego i aktywnie wspiera ich organizację. W tym roku, z zachowaniem reżimu sanitarnego związanego z pandemią COVID-19, reprezentacja Wydziału, pod przewodnictwem pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanny BZÓWKI pojawiła się w sobotni, słoneczny poranek w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu, aby kibicować młodym pasjonatom sztuki budowlanej. Dr hab. inż. Marcin KOZŁOWSKI, prof. Pol. Śl. przedstawił nauczycielom-opiekunom uczniów uczestniczących w zawodach, inspirujący wykład „Inżynieria przezierności - krótka historia, jak okiełznano kruchą naturę szkła.”, dr inż. Piotr SZCZEPANIAK wspierał uczestników zawodów jako przewodniczący Komisji zawodów, a dr inż. arch. Monika SROKA-BIZOŃ, Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji Wydziału czuwała nad sprawami organizacyjnymi. Trzymamy kciuki za Olimpijczyków i zachęcamy ich do podążania za pasją - Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej jest najlepszym miejscem, w którym te budowlane pasje można realizować!

Wiadomość utworzona: 9 marca 2021 07:26, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa