14 listopada 2017
"Geometryczne zwierzę" wystawa prac studenckich
Zapraszamy do zapoznania się z pracami studenckimi wykonanymi przez studentów I semestru studiów stacjonarnych kierunku Architektura Wnętrz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Prezentowane prace zostały zrealizowane w semestrze zimowym roku akademickiego 2013/2014 w czasie zajęć „Geometria Wykreślna”. Zadanie polegało na przedstawieniu, w  rzutach Monge'a, zwierzęcia za pomocą brył prostokreślnych, a następnie skonstruowanie cienia przy zadanym kierunku oświetlenia. Kolejny etap to wykreślenie aksonometrii wraz z skonstruowanym cieniem. Całość opracowania należało zwieńczyć wykonując model.

Autorami prezentowanych prac są:
Amanda JASIAK
Joanna JOHN