14 listopada 2017
Wystawa prac studenckich - fotorelacja
W najnowszym Biuletynie Politechniki Śląskiej ukazał się artykuł "Geometria dachów - dachy wielospadowe" związany z wystawą prac studenckich wykonanych przez studentów I semestru studiów stacjonarnych Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.  W tym miejscu pragniemy jeszcze raz pogratulować studentom wyróżnionych prac i zapraszamy do zobaczenie fotorelacji z tego wydarzenia.

Wiadomość utworzona: 3 kwietnia 2014 10:17, autor: Piotr Dudzik
Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2017 10:11, wykonana przez: Piotr Dudzik