14 listopada 2017
X Wideo Semin@rium Geometrii

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym już X Wideo Semin@rium Geometrii, które odbędzie się 29 marca 2017 r. w godzinach 16.00 - 18.30, w Centrum Komputerowym Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 16 (Wydział AEI).

Szczegóły dotyczące połączenia znajdują się na stronie:

Na tej stronie znajduje się również historia Semin@rium Geometrii.

W Wideo Semin@rium można również uczestniczyć poprzez ogólnodostępne łącza internetowe - szczegółowe informacje dotyczące takiej możliwości uczestniczenia w Semin@rium - na wcześniej podanej stronie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Semin@rium proszone są o kontakt z dr inż. Krzysztofem Tytkowskim lub dr inż. arch. Moniką Sroką-Bizoń.

Można jeszcze zgłaszać tematy wystąpień (maksymalnie 20 min). Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail Krzysztof.Tytkowski(at)polsl.pl podając w wiadomości tytuł wystąpienia

Wiadomość utworzona: 21 marca 2017 18:49, autor: Piotr Dudzik
Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2017 10:44, wykonana przez: Piotr Dudzik