12 stycznia 2020
Geometryczna choinka

W hallu Wydziału Budownictwa już po raz trzeci wyrósł geometryczny las. Geometryczne choinki zostały wykonane przez studentów pierwszego roku, którzy w ramach warsztatów geometrycznych zaprojektowali i wykonali piękne modele struktur przestrzennych.
Warsztaty "Geometryczna Choinka 2019" odbyły się w dniach 9 - 10 grudnia 2019 r.,a ich ukoronowaniem jest wystawa prac prezentowanych w hallu wejściowym Wydziału Budownictwa.

10 grudnia 2019 r. o godz. 15:30, Pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka w obecności wszystkich studentów pierwszego semestru uroczyście otworzyła wystawę i w niezwykle ciepły i serdeczny sposób podziękowała przybyłym na otwarcie wystawy, studentom, za twórcze i kreatywne zrealizowanie pięknych projektów.

Przed Świętami wybrane choinki powędrowały do władz rektorskich Politechniki Śląskiej!
Jego Magnificencja Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk osobiście odebrał z rąk studentów stalową choinkę gwiazdkową. Studenci złożyli Panu Rektorowi życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całej społeczności Wydziału Budownictwa.
Prorektorzy - prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz, dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. dr hab. inż. Janusz Kotowicz i prof. dr hab. inż. Wojciech Szkliniarz również otrzymali Geometryczna Choinki wraz z życzeniami Wesołych Świąt.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów.

Poniżej Linki do galerii zdjęć oraz filmu autorstwa inż. Mateusz Szweda.

Film

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2020 13:35, autor: Piotr Dudzik