14 listopada 2017
Wystawa prac studenckich - fotorelacja
W dniach 27.02 - 8.03 w holu przed aulą 118 Wydziału Budownictwa prezentowane były prace wykonane przez studentów I semestru studiów stacjonarnych Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Wystawa związana była z jednym z zagadnień realizowanych podczas kursu „Geometrii Wykreślnej i Rysunku Technicznego" - "Geometria dachów – dachy wielospadowe".

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wystawy

Wiadomość utworzona: 14 marca 2013 12:51, autor: Piotr Dudzik
Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2017 10:01, wykonana przez: Piotr Dudzik