9 lutego 2021
Biuro Karier Studenckich proponuje: Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na naszej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”. Koordynatorem programu jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a z ramienia naszej uczelni Biuro Karier Studenckich. W ramach tego programu będziesz miał okazję:

• uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
  • nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
  • zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
  • wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu
  • zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

Poszukujemy otwartych i łatwo nawiązujących kontakty osób, które z zapałem będą promować karierę w instytucjach UE na naszej uczelni. Spośród wszystkich wyłonionych przez uczelnie studentów - ambasadorów Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wyróżni dwie osoby, które wezmą udział w szkoleniu organizowanym w Brukseli w październiku br.

Szczegóły programu; https://epso.europa.eu/job-opportunities/eu-careers-student-ambassadors_pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do Biura Karier Studenckich CV na adres: kariera@polsl.pl
Na Państwa aplikacje czekamy do 3 marca.

Wiadomość utworzona: 9 lutego 2021 14:12, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego