10 marca 2021
Eksperci Opla zapraszają na interaktywne wykłady online

Biuro Karier Studenckich we współpracy z gliwickim zakładem Opla zaprasza Studentki i Studentów do udziału w projekcie "Produkcja i zarządzanie w przemyśle".
Zanim go wspólnie rozpoczniemy chcemy Was lepiej poznać i dowiedzieć się jakie macie plany zawodowe, i w jakim zakresie my możemy Wam pomóc w ich realizacji dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. W tym celu stworzyliśmy krótką ankietę, której wypełnienie nie zajmie Wam więcej niż minutę (link w załączonym plakacie)

Komunikat zawiera załącznikiPlakat_Opel_interaktywne_wykłady_v2.pdf

Wiadomość utworzona: 10 marca 2021 12:08, autor: Jacek Kocurek