Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Katedra Inżynierii Chemicznej i Projektowania Procesowego

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Chemiczny > Katedra Inżynierii Chemicznej i Projektowania Procesowego > NaukowcyRCh3Nowe  

NaukowcyRCh3Nowe

Aparatura Wydziału Chemicznego
Katedra Chemii Nieorganicznej, Analitycznej i Elektrochemii
Katedra Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii
Katedra Fizykochemii i Technologii Polimerów
Katedra Inżynierii Chemicznej i Projektowania Procesowego
Dokumenty
Obrazy
Listy
Działalność naukowa katedry
Lista pracowników naukowo-dydaktycznych
Doktoranci
Pozostali pracownicy RCh6
Publikacje pracowników Katedry
Patenty pracowników Katedry
Działalność usługowa Katedry
Działalność dydaktyczna Katedry
Linki
Ogłoszenia projektu FSB-67
Kandydat
ICh1st
ICh2st.
Kompetencje
ZPPiA
ZPS
ZMiNC
ZHZ
Aparatura
współpraca
Aktualności
obrazyTest
Patenty pracowników Katedry
Patenty pracowników Katedry
Patenty pracowników Katedry
Patenty pracowników Katedry
Patenty pracowników Katedry
Lokalizacja zajęć
Struktura organizacyjna wydziału
Karty Przedmiotów niestacjonarne
Współpraca Naukowa
Galeria zdjęć
Strony zespołów badawczych
Galeria Konkursu Chemicznego 2016
Oferty Pracy
Opus
Sonata
Publikacje 2016
Publikacje 2017
opus2
NB48RCh32018
Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii
test
Procedury Wydziałowe
Pierwsza Pomoc
Archiwum doktoratów
Wiadomości
Władze Wydziału Chemicznego
Rady Dyscyplin
Biuro Obsługi Studentów
Aktualności
Wydział Chemiczny
Wiadomości
testowa
Administracja Wydziału Chemicznego
Kontakt
Wiadomości
Dziekanat Wydziału Chemicznego
Organizacja Roku Akademickiego
Plany studiów
Lokalizacja zajęć
Formularze SZJK dla pracownikow
Dyplomanci
Organizacja Roku Akademickiego
Samorząd Studencki
Regulamin studiów
Studenckie Koło Naukowe Chemików
System ankietowania
SZJK
Karty Przedmiotów
Nasi absolwenci
Uniwersytet Młodego Odkrywcy
Sylwetka Absolwenta
Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Chemicznego
System ankietowania
Dorobek naukowy pracowników
RePolis
Cele SZJK
Członkowie Komisji SZJK
Audytorzy SZJK
Formularze SZJK
Struktura organizacyjna wydziału
Doktoraty
Postępowania habilitacyjne
Postępowania o nadanie tytułu profesora
Modify settings and columns
  
Widok: 
Fotografia kontaktu
prof. dr hab. inż.Andrzej
GierczyckiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2770Andrzej.Gierczycki@polsl.pl187
prof. dr hab. inż.Andrzej
JarzębskiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1461Andrzej.Jarzebski@polsl.pl180
prof. dr hab. inż.Piotr
SynowiecUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2704Piotr.Synowiec@polsl.pl196
dr hab. inż.Grzegorz
DzidoUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1913Grzegorz.Dzido@polsl.pl195
dr hab. inż.Robert
KubicaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Robert.Kubica@polsl.pl173
/Wydzialy/RCh/RCh6/PublishingImages/Lemanowicz.jpgdr hab. inż.Marcin
LemanowiczUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2832Marcin.Lemanowicz@polsl.pl198
dr hab. inż.Julita
Mrowiec-BiałońUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2795Julita.Mrowiec-Bialon@polsl.pl189
dr hab. inż.Krzysztof
PiotrowskiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1636Krzysztof.Piotrowski@polsl.pl194
dr hab. inż.Katarzyna
SzymańskaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2783Katarzyna.Szymańska@polsl.pl190
dr hab. inż.Janusz
WójcikUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1405Janusz.Wojcik@polsl.pl184
dr inż.Jerzy
RaczekUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1937Jerzy.Raczek@polsl.pl188
dr inż.Agata
MałysiakUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2832Agata.Malysiak@polsl.pl198
dr inż.Wojciech
PudłoUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1288Wojciech.Pudlo@polsl.pl175
dr inż.Krzysztof
KiragaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Krzysztof.Kiraga@polsl.pl174
dr inż.Alicja
KocurUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2795Alicja.Kocur@polsl.pl189
dr inż.Wojciech
MokroszUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Wojciech.Mokrosz@polsl.pl174a
dr inż.Magdalena
StecUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1922magdalena.stec@polsl.pl177